Detektor záření SAFECAST a jeho využití pro veřejnost: Porovnání verzí

Z Ramesis
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka s textem „== Detektor záření SAFECAST a jeho využití pro veřejnost == Safecast bGeigie Nano je cenově dostupný a jednoduše ovladatelný detektor záření…“)
 
Řádek 4: Řádek 4:
 
   
 
   
  
UPOZORNĚNÍ: Přístroj Safecast bGeigie Nano není vhodný k měření radonu v domech. Pokud máte zájem o bezplatné změření radonu, podrobnější informace [najdete zde http://www.suro.cz/cz/publikace/aktuality/bezplatne-mereni-radonu-v-domacnostech-a-skolskych-zarizenich].
+
UPOZORNĚNÍ: Přístroj Safecast bGeigie Nano není vhodný k měření radonu v domech. Pokud máte zájem o bezplatné změření radonu, podrobnější informace [//http://www.suro.cz/cz/publikace/aktuality/bezplatne-mereni-radonu-v-domacnostech-a-skolskych-zarizenich najdete zde].

Verze z 8. 8. 2017, 11:51

Detektor záření SAFECAST a jeho využití pro veřejnost

Safecast bGeigie Nano je cenově dostupný a jednoduše ovladatelný detektor záření gama na bázi GM (Geiger-Müllerova) detektoru určený k radiačnímu mapování v terénu. Obsahuje vestavěný GPS přijímač a spolu s daty automaticky ukládá polohu a čas na paměťovou kartu. K dispozici je i online mapa pro nahrání a interaktivní zobrazení dat uživatelů z celého světa v mapě.


UPOZORNĚNÍ: Přístroj Safecast bGeigie Nano není vhodný k měření radonu v domech. Pokud máte zájem o bezplatné změření radonu, podrobnější informace najdete zde.